Chémia

  KATALÓG vo formáte PDF na stiahnutie

Online katalóg:

(nieje optimalizovaný pre mobilné zariadenia)

1: Plošné spoje
2: Spájkov.prípr.2
3: Spájkov.prípr.3
4: Spájkov.prípr.4
5: Elektrovod.prípr.
6: Laky
7: Laky2
8: Povrch.ochr.
9: Lepidlá+Čistiace príp.
10: Čistiace príp. 2
11: Čistiace príp.3
12: Čistiace príp.+Mast.
13: Mastiace,konzer.+Chlad.príp.
14: 1zložk.hmoty
15: 1zložk.hmoty 2
16: 1zložk.hmoty3
17: 2zložk.hm.Epoxidy
18: 2zložk.hm.Epoxidy2
19: 2zložk.hm.Polyuret.
20: 2zložk.hm.Polyuret2
21: 2zložk.hm.Silikóny
22: 2zložk.hm.Silik.teplov.+z.náter
23: Mat.pre formy a modely
24: Mat.pre formy a modely 2
25: Mat.pre formy a modely 3
26: Mat.pre formy 4 a pre LED
27: Mat. pre LED 2
28: Teplovodivé prípravky
29: Teplov.pr.2.
30: Vákuové + Špeciálne prípravky
31: Špec.tech.prostr.

Aktualizované: 26.02.2020

Čistiace prípravky (pokračovanie)
Názov: Forma: Balenie: Popis:
Ostatné:
Čistič GLASS CLEANER 180 výr.: CRC sprej 200ml Prípravok pre žiarivý povrch, bez škvŕn určený na všetky glazované a keramické povrchy. Nezanecháva žiadne zbytky a je ideálny pre čistenie televíznych obrazoviek, počítačových monitorov, fotokopírok, zrkadiel, okien, hracích automatov, keramických dlaždíc. Parfumovaný.
BOOSTER ALL-WAY výr.: Cramolin sprej 300g Ultra účinný, nehorľavý, profesionálny tlakový sprej pre neabrazívne čistenie (vyfukovanie) silno znečistených a obtiažne prístupných priestorov. Sprej je opatrený novým špeciálnym regulačným ventilom, ktorý zaisťuje rýchle odparenie zkvapalneného plynu spojeného so vznikom extrémne vysokého tlaku. Umožňuje čistenie bez úniku kvapalného plynu na čistený predmet a to aj pri obrátení spreja hore dnom či v akomkoľvek inom smere. Je preto možné bezpečne čistiť aj predmety citlivé na mráz. Sprej vďaka čistote >99,9% a ultrafiltrácii <0,2um nezanecháva žiadne zbytky.
DC UNIVERSAL WIPE výr.: Dow Corning čistiace uterky 1 balenie = 150ks Čistiace kapesníky bez rozpúšťadiel, ktoré sú výborné pri odstraňovaní nevytvrdnutých silikónov, tmelov, polyuretánov, epoxidov, olejov, špiny a mastnoty z rúk a rôznych predmetov. Vhodná v telekomunikáciach pri odstraňovaní silikónovej pasty z káblových zväzkov. Kontajner obsahuje 150 ks kapesníkov.
EPOXYLITE EIP 4693 kvapalina 1 kg 25kg Čistiaci prípravok pre miešacie a dávkovacie zariadenia. Je vhodný na odstraňovanie epoxidových živíc, polyuretanov, akrylátov, polesterov atď.
DC 3522 výr.: Dow Corning kvapalina 1 L 25 L Koncentrované čistiace rozpúšťadlo na odstraňovanie zvulkanizovaných tmelov usadených v hadiciach a miešadlách
Mastiace a konzervačné prípravky
Názov: Forma: Balenie: Popis:
Pasty:
Silikónová pasta ELEKTRO výr.: Elchemco pasta 25ml 1kg Prípravok určený na ochranu elektroniky, automobil. kontaktov. Konzervuje gumu. Možnosť použitia i na kovové povrchy. Odoláva vode a vzdušnej vlhkosti.
Lukosan M14 výr.: LZK pasta 1 kg Redšia silik.pasta na zvýšenie izolač. pevnosti a na mazanie. Atest na pitnú vodu.
Vazelíny:
Vazelína ELCG výr.: Orelube vazelína 25ml450g 1kg Elektrovodivá vazelína, elektrický odpor 13 Ω, grade2 NLIG, farba čierna, neroztekavá, nemá bod skvapnutia, obsahuje elektrovodivú pevnú látku dispergovanú v 100% mazacej kvapaline.rôznych typov materiálov.
Vazelína G-1/3 výr.: Orelube vazelína 25ml Univerzálna antioterová vazelína pre audio, ktorá zabezpečuje vysokú ochranu proti oteru a znižuje trenie, dlhodobé mazanie v intervale pracovných teplôt -23 až +177°C. NLGI2. Netaví sa, nemá bod skvapnutia, vodeodolná.
Vazelína ANTI - SEIZE 1 výr.: Orelube vazelína 450g Vysokoteplotná vazelína, ktorá zabraňuje kontaktu kov - kov pri tlaku v ložisku do 35 000 kg/cm². Maže, utesňuje, chráni, znižuje krútiaci moment a zabezpečuje tak ľahkú demontáž skrutiek, matíc atď. pri extr.namáhání a teplotách. Nemá bod skvapnutia. Po jednej aplikácii poskytuje celkovú ochranu pred vlhkosťou a prítomnosťou slanej vody. Neobsahuje kovové mydlá, mastné kyseliny ani alkálie a nie je ovplyvňovaný stredne silnými kyselinami, alkáliami či slaným prostredím. NLGI 2, pracovná teplota od -185°C do + 400°C.
Vazelína ANTI - SEIZE 2 výr.: Orelube vazelína 25ml450g Vysokoteplotná vazelína meď/grafit. Maže, utesňuje, chráni, znižuje krútiaci moment - ľahká demontáž matíc, skrutiek... Pri extrémnom namáhaní a teplotách. Pracovná teplota do + 1093 °C. Po jednej aplikácii zabezpečuje celkovú ochranu proti vlhkosti a slanej vode.
Vazelína ET-2S výr.: Orelube vazelína 1kg Syntetická netoxická vazelína autorizovaná pre lubrikáciu strojov a zariadení používaných v potravinárstve. Pracovná teplta -67 až +177°C. NLGI2. Netaví sa, nemá bod skvapnutia, vodeodolná, obsahuje PTFE.