Chémia

  KATALÓG vo formáte PDF na stiahnutie

Online katalóg:

(nieje optimalizovaný pre mobilné zariadenia)

1: Plošné spoje
2: Spájkov.prípr.2
3: Spájkov.prípr.3
4: Spájkov.prípr.4
5: Elektrovod.prípr.
6: Laky
7: Laky2
8: Povrch.ochr.
9: Lepidlá+Čistiace príp.
10: Čistiace príp. 2
11: Čistiace príp.3
12: Čistiace príp.+Mast.
13: Mastiace,konzer.+Chlad.príp.
14: 1zložk.hmoty
15: 1zložk.hmoty 2
16: 1zložk.hmoty3
17: 2zložk.hm.Epoxidy
18: 2zložk.hm.Epoxidy2
19: 2zložk.hm.Polyuret.
20: 2zložk.hm.Polyuret2
21: 2zložk.hm.Silikóny
22: 2zložk.hm.Silik.teplov.+z.náter
23: Mat.pre formy a modely
24: Mat.pre formy a modely 2
25: Mat.pre formy a modely 3
26: Mat.pre formy 4 a pre LED
27: Mat. pre LED 2
28: Teplovodivé prípravky
29: Teplov.pr.2.
30: Vákuové + Špeciálne prípravky
31: Špec.tech.prostr.

Aktualizované: 26.02.2020

Vákuové prípravky
Názov: Forma: Balenie: Popis:
Vazelína vysokovákuová DC výr.: Dow Corning vazelína 50g 5kg Husté, netaviace sa silikónové mazivo (vazelína), určené pre teploty od - 40 °C do +200 °C. Používa sa na utesňovanie a mazanie výrobných zariadení v chemickom priemysle, utesňovanie vákuových a tlakových systémov, mazanie rôznych ventilov, ložiskových prietokomerov, zariadení pre spracovanie vody, tesnení zo syntetického kaučuku, tesnení pri vysokoteplotných aplikáciach a taktiež na mazanie O - krúžkov v ďalekohľadoch a teleskopoch. Nakoľko je netekavý a preto spätne nekondenzuje, odpudzuje vlhkosť, takže zabraňuje zahmlievaniu. Je nerozpustný vo vode, metanole, etanole, acetóne a glyceríne. Nie je ovplyvňovaný mnohými olejmi ako aj organickými zlúčeninami a plynmi. Pred pravidelným používaním musí byť vždy otestovaný.
LUKOSIOL M výr..LZK olej 25kg Metylsilikónové oleje s vysokou tepelnou stabilitou pri nízkych aj vysokých teplotách. Malá zmena viskozity v závislosti na teplote, veľmi dobré dielektrické vlastnosti, vysoká stlačiteľnosť bez nebečenstva ztuhnutia, nízke povrchové napätie, voduodpudivosť. Druhy: ...číslo udáva viskozitu pri 25°C v mm²/s. Sú chemicky inertné (bez rizika korózie) a nemiesiteľné s väčšinou organic.materiálov, nerozpustné vo vode. Použitie: ako hydraulické a tlmiace kvapaliny, separačné a mazacie prostriedky, tepelné a chladiace média, kvapalné dielektriká..atď. M15, 50,100,200,350,500
Špeciálne prípravky
Názov: Forma: Balenie: Farba: Popis:
DC 3-6548 výr.: Dow Corning silikónová pena 310ml šedo- čierna Nehorľavá silikónová pena spĺňajúca prísne požiadavky požiarnej bezpečnosti. Prípravok bol vyvinutý za účelom odolnosti elektrických inštalácii proti ohňu a ako zábrana jeho šíreniu. Ďalej sa používa na utesňovanie káblových prechodov, zapuzdrovanie elektrických zariadení, utesňovanie rôznych priestorov a objektov ako aj pri výrobe, kde je potrebná zvukotesnosť. Ďalej má využitie i pri zapuzdrovaní riadiacich jednotiek v atómových elektrárňach, elektrických lokomotívach a vozoch metra. Prípravok sa dodáva už vo výtlačnom zariadení. Elektrická pevnosť 6,6 kV/mm, objemová rezistivita 2,24. 10E15 Ω.cm.
PU 585/ G185 výr.: Camattini tuhá pena 1,5kg biela Polyuretanová rýchlo vypeňujúca mäkká pružná pena pre plnenie foriem a výrobu modelov. Na výrobu špeciálnych transportných obalov pre elektroniku, strojárenstvo, výrobu prototypov, v umeleckej výrobe, reklame... Krátka spracovateľnosť 20-30 sekúnd, vytvrdzovanie pri izbovej teplote. Expadnuje 10-12 krát objemovo. Max. doporučená pracovná teplota 70°C.
PU 630/ G4 výr.: Camattini tuhá pena 1kg slonovákosť Polyuretanová rýchlo vypeňujúca tvrdá tuhá pena so strednou hustotou pre plnenie foriem a výrobu modelov. Použitie ako PU585 / G185. Krátka spracovateľnosť 20-30 sekúnd, expanduje 8 až 10 krát objemovo. Maximálna doporučená pracovná teplota 65-75 °C.
ANTISTATIC 90 výr.: Ambersil sprej 200ml Antistatický ochranný prostriedok proti vzniku statickej elektriny. Je výhodný pre všetky plasty, ušľachtilé kovy a drevené povrchy. Môže sa aplikovať i na elektronické diely k uľahčeniu ich vybaľovania.
SHAPE PLAST výr.: Perstort plastická hmota 50g 250g 1 kg biela Termoplastická hmota na výrobu prototypov, pre vývojárov, modelárov, kutilov apod . Hmota mäkne a taví sa v horúcej vode (teplota rozkladu +200°C), nemá tvarovú pamäť. Po schladnutí stuhne a je to tvrdý, klzný, pružný materiál - priehľadný a netoxický.
CHYTRÁ PLASTELINA výr.: Dow Corning plastická hmota 100g Silikónová plastelina DowCorning 3179 - silly putty sa vyznačuje kombináciou reologických vlastností. Materiál je netoxický, nedráždi pokožku ani oči. Plastelina je dilatantná = pri rastúcej deformácii zvyšuje svoju viskozitu. Ak napr.vytvoríme guľu z tejto hmoty, bude sa pri náraze chovať ako vysoko pružný materiál a bude sa odrážať, ako keby bola vyrobená z gumy. Je použiteľná aj pri konštrukcii tlmičov, na ochranu voči nárazovej energii,atď.