Chémia

  KATALÓG vo formáte PDF na stiahnutie

Online katalóg:

(nieje optimalizovaný pre mobilné zariadenia)

1: Plošné spoje
2: Spájkov.prípr.2
3: Spájkov.prípr.3
4: Spájkov.prípr.4
5: Elektrovod.prípr.
6: Laky
7: Laky2
8: Povrch.ochr.
9: Lepidlá+Čistiace príp.
10: Čistiace príp. 2
11: Čistiace príp.3
12: Čistiace príp.+Mast.
13: Mastiace,konzer.+Chlad.príp.
14: 1zložk.hmoty
15: 1zložk.hmoty 2
16: 1zložk.hmoty3
17: 2zložk.hm.Epoxidy
18: 2zložk.hm.Epoxidy2
19: 2zložk.hm.Polyuret.
20: 2zložk.hm.Polyuret2
21: 2zložk.hm.Silikóny
22: 2zložk.hm.Silik.teplov.+z.náter
23: Mat.pre formy a modely
24: Mat.pre formy a modely 2
25: Mat.pre formy a modely 3
26: Mat.pre formy 4 a pre LED
27: Mat. pre LED 2
28: Teplovodivé prípravky
29: Teplov.pr.2.
30: Vákuové + Špeciálne prípravky
31: Špec.tech.prostr.

Aktualizované: 26.02.2020

Čistiace prípravky (pokračovanie)
Názov: Forma: Balenie: Popis:
Pre elektroniku:
Čistič AERO-KLENE 50 výr.: CRC sprej 200ml Bezpečné a účinné čistenie elektroniky, elektrických a iných citlivých súčiastok, dosiek PS, kondenzorov, presného náradia, komunikačného vybavenia. Nezanecháva žiadne zbytky. Nenapadá plasty a kaučuky.
Čistič SUPER 10 výr.: CRC sprej 200ml Čistič spínačov a kontaktov. Spája vysokú kvalitu elektrického čistenia a mechanickej lubrikácie pre kontakty, spínače a relé. Odstraňuje vazelínu, mat, oxidačné splodiny a iné nečistoty z povrchov kontaktov. Na samotných kontaktoch vytvára ochranný, vodivý lubrikačný film, ktorý je odolný proti vysušeniu a priťahovaniu prachu. Odstraňuje pokles napätia medzi kontaktmi a redukuje elektrický odpor. Znižuje trenie medzi kontaktmi a zabraňuje poškodeniu kontaktov oblúkom.
Čistič CONTACLEAN výr.: CRC sprej 400ml Čistí elektromechanické kontakty najrôznejších typov a účinne odstraňuje oxidové a sulfidové vrstvy z povrchu kovových kontaktov. Súčasne s tým špeciálny inhibítor zabezpečuje dlhotrvajúcu lubrikáciu a koróznu ochranu. Vďaka tomu výrazne klesá kontaktný el.odpor – nižšie ako 2m². CONTACLEAN garantuje trvanlivú spoľahlivú funkciu všetkých elektromechanických kontaktov.
Čistič DE-FLUX 160 výr.: CRC sprej 200ml Odstraňovač organických a anorganických nečistôt a zbytkov z osadených dosiek PS po spájkovaní. Preniká do nečistôt, rozpúšťa ich a po odparení zanecháva čistý a suchý povrch
Čistič Total Clean 500 výr.:Warton kvapalina 1L Čistiaci materiál, ktorého zloženie je plne ekologické. Je určený hlavne na účinné odstránenie nečistôt a zbytkov tavidiel z dosiek plošných spojov ako s vývodovými súčiastkami, tak aj so súčiastkami povrchovo montovanými. Preverený normou MIL-P 28809. Koncentrát na 10l.
Čistič Total Clean 130 výr.:Warton kvapalina 1L Na čistenie tlačiarenských šablón pri SMD technológii. Vyvinutý je s cieľom nahradenia trichloretylénu a CFC rozpúšťadiel. Vyznačuje sa strednou rýchlosťou odparovania. Je prakticky bez zápachu. Pre odstraňovanie pást na bázi kolofónie, modifikovanej kolofónie a bezoplachových spájkovacích pást.
Čistič Total Clean 200 výr.:Warton sprej 400ml Čistič pre elektroniku s vysokou účinnosťou. Rozpúšťa väčšinu zbytkov po fluxe. Rýchlo sa odparuje, nepoškodzuje ozón, neobsahuje CFC.
Utierky Total Clean výr.:Warton čistiace uterky 1 balenie = 150 ks Papierové utierky bez chuchvalcov určené pre čistenie šablon. Impregnované sú namočené v špeciálnej zmesi hydrocarbonov, ktoré účinne rozpúšťajú spájkovacie pasty. Dodávajú sa aj v suchom prevedení. 40g/m², rozmer 25x23cm
Izopropylalkohol IPA 170 výr.: Elchemco kvapalina 1L10L Čistiaci prípravok určený pre široké použitie v elektronike a mechanickej montáži. Výborný na čistenie dosiek PS a pri odstraňovaní zbytkov tavidla. Vhodný na odmasťovanie plôch rôznych typov materiálov.
Izopropylalkohol IPA 170 výr.: CRC sprej 400ml Izopropylalkohol s nízkym obsahom vody, čím vytvára azeotrop, ktorý sa odparuje omnoho rýchlejšie ako samotná voda a tak rýchlejšie a účinnejšie odstraňuje vlhkosť. Používa sa ako čistič elektroniky normami BS1595, ASTM D770 a DIN53245. Ďalej sa používa ako vysoko účinný čistič pre páskové hlavy, diskové mechaniky, valce fotokopírok, dosky PS, optické vybavenie, šošovky, presné náradie, chúlostivé súčiastky atď.
Viacúčelový SUPER 40 výr.: CRC sprej 400ml Odstraňovač vlhkosti a ochranný lubrikant. Má štyri kľúčové vlastnosti: 1. špičková lubrikačná vlastnosť, 2. chráni proti korózii a hrdzi, 3. vytesňuje vlhkosť z el. zariadenia, 4. obsahuje rýchly a účinný penetračný olej. Lubrikačný film je nevodivý a zostáva účinný i pri tuhých mrazoch. Nepôsobí na farby a plasty a je trvale účinný na všetkých kovoch vrátane hliníka. Používa sa na odstraňovanie vlhkosti zo štartovacích káblov, čistenie a ochranu kovových povrchov, odstraňovanie vlhkosti z el. zariadení, uvoľňovanie zámkov, čapov, pántov, rôznych skrutiek. Rýchlo uvoľňuje zahrdzavené matice, skrutky a ložiská.